Ανακοίνωση της Φιλοζωικής Επιτροπής Δάφνης – Υμηττού για την τοποθέτηση ταΐστρων & ποτίστρων – 27.06.2022
Δημοσίευση: 27 Ιουνίου 2022, 09:28
![](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/uploads/2022/06/2022-06-27_090800.jpg)
O Δήμος Δάφνης – Υμηττού σε συνεργασία με την Πενταμελή Επιτροπή Παρακολούθησης του Προγράμματος Διαχείρισης Αδέσποτων Ζώων Συντροφιάς – Φιλοζωική Επιτροπή Δήμου Δάφνης- Υμηττού, τοποθέτησαν ταΐστρες και ποτίστρες για τα αδεσποτάκια της πόλης μας.
Οι φιλόζωοι Εθελοντές μας, συνοδοιπόροι στο έργο μας , ανέλαβαν οικειοθελώς, ώστε κάθε μία από τις παραπάνω ταΐστρες- ποτίστρες να είναι πλήρως και συνεχώς εφοδιασμένη με ξηρά τροφή, νεράκι και καθαρή.
Ωστόσο, σας παρακαλούμε θερμά, στηρίζοντας το έργο μας, εάν παρατηρήσετε ότι η φροντίδα των ταϊστρών- ποτιστρών δεν είναι επαρκής ή έχουν υποστεί κακόβουλες ενέργειες, να μας ενημερώσετε άμεσα.
Τηλ.Επικοινωνίας:210 -9751844 & 6979670789 .
Διεύθ.:Τραπεζούντος 2 & Περιστάσεως ,Υμηττός
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)