Ανακοίνωση της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Δάφνης – Υμηττού – 09.11.2021
Δημοσίευση: 9 Νοεμβρίου 2021, 16:27
Βλάβη σε Pillar επι της οδού Γιαννιτσών & Τζαβέλλα του Δήμου Δάφνης-Υμηττού
Σας ενημερώνουμε ότι απο 3/11/2021 έχει διαπιστωθεί βλάβη από τους Ηλεκτρολόγους του Δήμου μας, σε Pillar της ΔΕΔΔΗΕ που βρίσκεται στην οδό Γιαννιτσών & Τζαβέλλα και έχει ως αποτέλεσμα την συσκότιση στις παρακάτω οδούς :
- Γιαννιτσών
- Τζαβέλλα
- Παπαφλέσσα
- Αθανασίου Διάκου
- Κεφαλληνίας
- Νόρμαν
- Σκρα
- Μεσολογγίου
- Ελευθερίας (μερικώς)
Ο Δήμος έχει ενημερώσει την ΔΕΔΔΗΕ για το πρόβλημα που έχει προκύψει απο την ημερομηνία που εντοπίστηκε η βλάβη καθώς και έχει αποστείλει σχετικές υπενθυμίσεις.
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)