Σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών από τον Οργανισμό Κοινωνικής Πολιτικής σε συνεργασία με την Ευρωπαϊκή Ναυαγοσωστική Σχολή
Δημοσίευση: 6 Δεκεμβρίου 2019, 11:49
Με πολύ μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών που οργάνωσε ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΔΑΦΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΥ, σε συνεργασία με την ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΝΑΥΓΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ.
Θερμές ευχαριστίες στο σύνολο του προσωπικού του ΟΚΠΔΥ που συμμετείχε (Βρεφονηπιακοί Σταθμοί – ΚΑΠΗ – Βοήθεια Στο Σπίτι – ΚΗΦΗ – Διοικητικές Υπηρεσίες), καθώς και στη διευθύντρια της ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΝΑΥΓΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ , κυρία Κορωναίου Σοφία, για την άρτια παρουσίαση.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ του ΟΚΠΔΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ
Φωτογραφικό υλικό από το σεμινάριο :
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)