Χριστουγεννιάτικη δράση του Δήμου Δάφνης – Υμηττού με το Όλοι μαζί μπορούμε «Και φέτος γινόμαστε όλοι Άϊ Βασίληδες» την 10 Δεκεμβρίου και ώρα 10:00 – 14:00 (Πλατεία Καλογήρων)
ScheduledΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ - ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ Πλατεία Κολοκοτρώνη (Καλογήρων), Δάφνη, Δημοτική Ενότητα Δάφνης, Δήμος Δάφνης - Υμηττού, Περιφερειακή Ενότητα Κεντρικού Τομέα Αθηνών, Περιφέρεια Αττικής, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αττικής, ΕλλάδαMap
Δημοσίευση: 8 Δεκεμβρίου 2022, 10:21
![](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/uploads/2022/12/oloimazimporoume-ddy-1024x661.jpg)
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)