ΠΕΝΤΑΜΕΛΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ & ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΕΩΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ Συνέντευξη Δημάρχου Δάφνης – Υμηττού Τάσου Μπινίσκου & της Προέδρου της Πενταμελούς Επιτροπής Διαχείρισης Αδέσποτων Ζώων, Γεωργία Γρ. Σκιαδοπούλου στο Κατοικίδια εν δράσει… 543 ViewsΓεωργία Γρ. Σκιαδοπούλου,Τάσος Μπινίσκος,Πενταμελής Επιτροπή Παρακολούθησης του Επιχειρησιακού Προγράμματος Διαχείρισης Αδέσποτων Ζώων Συντροφιάς και Πρόληψης Δημιουργίας Νέων,Κατοικίδια εν δράση...,Περιοδικό,Ενημέρωση,Ανακοίνωση,Συνέντευξη,Δήμος Δάφνης - Υμηττού 0 min readΔημοσίευση: 30 Ιουνίου 2023, 09:23Φωτογραφικό υλικό της συνέντευξης :Διαβάστε την συνέντευξη και όλο το περιοδικό εδώ