Δελτίο Τύπου απο την μουσικοθεατρική Χριστουγεννιάτικη παράσταση «οι καλικάντζαροι και ο παπουτσής» από τη θεατρική ομάδα «Τρομπετίνι»
Δημοσίευση: 23 Δεκεμβρίου 2019, 12:59
Ο Οργανισμός Κοινωνικής Πολιτικής Δήμου Δάφνης Υμηττού προσέφερε την μουσικοθεατρική χριστουγεννιάτικη παράσταση « οι καλικάτζαροι και ο παπουτσής» από τη θεατρική ομάδα «Τρομπετίνι», για τα παιδιά των παιδικών σταθμών του δήμου μας. Στα παιδιά μοιράστηκαν δώρα από τον Αγ. Βασίλη, ο οποίος έδωσε μια ξεχωριστή νότα στην εκδήλωση.
Φωτογραφικό υλικό εκδήλώσης :
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)