Ανακοίνωση της Φιλοζωικής Επιτροπής του Δήμου Δάφνης – Υμηττού 28.08.2020
from to
ScheduledΠΕΝΤΑΜΕΛΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ & ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΕΩΝ Δημοσίευση: 28 Αυγούστου 2020, 14:47
Σας ενημερώνουμε ότι το γραφείο της Φιλοζωικής Επιτροπής του Δήμου Δάφνης – Υμηττού , θα παραμείνει κλειστό από Δευτέρα 31 Αυγούστου 2020 έως Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου 2020, λόγω κανονικής άδειας της υπαλλήλου.
Για επείγουσες περιπτώσεις επικοινωνήστε με το τηλέφωνο 213- 2050817 της Φιλοζωικής Επιτροπής , όπου γίνεται εκτροπή σε άλλο σταθερό τηλέφωνο όπου θα σας απαντήσουν η Πρόεδρος και τα μέλη της Πενταμελούς Επιτροπής παρακολούθησης του προγράμματος διαχείρισης αδέσποτων ζώων συντροφιάς του Δήμου Δάφνης – Υμηττού.
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)