Ανακοίνωση από την Δημοτική Επιτροπή Ισότητας των Φύλων (Δ.ΕΠ.ΙΣ) & το Κέντρο Κοινότητας για την ενημέρωση γονέων την 10.05.2022 στο 1ο ΓΕΛ Υμηττού ενημέρωση Γονέων – 11.05.2022
Δημοσίευση: 11 Μαΐου 2022, 13:19
Ο Δήμος Δάφνης – Υμηττού , η Δημοτική Επιτροπή Ισότητας των Φύλων και το Κέντρο Κοινότητας , πραγματοποίησαν στις 10-05-2022 στο 1ο ΓΕΛ Υμηττού ενημέρωση Γονέων με θέμα :
« Τρόποι διαχείρισης του άγχους και των ψυχολογικών προβλημάτων που βιώνουν οι έφηβοι εξαιτίας της πανδημίας και του πολέμου στην Ουκρανία »
Τη συζήτηση συντόνισαν η κα Σταματέλου Ευαγγελία Ψυχολόγος του Κέντρου Κοινότητας του Δήμου και η κα Χολέβα Μαριάνθη Κοινωνική Λειτουργός του τμήματος Κοινωνικής Προστασίας και Παιδείας.
Ευχαριστούμε θερμά για την πρόσκληση τους υπεύθυνους καθηγητές , κα Καλλιγέρη Αικατερίνη και κυρίους Μαθιουδάκη Μανώλη και Μάνιο Γεώργιο , καθώς και τους γονείς που παραβρέθηκαν.
Ο Δήμαρχος Δάφνης – Υμηττού
Αναστάσιος Αθ. Μπινίσκος
Η Πρόεδρος της ΔΕΠΙΣ
Χρυσούλα Κων. Θάνου
Φωτογραφικό υλικό :
![Share on Facebook Facebook](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](https://www.dafni-ymittos.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/addons/extra-icons/image/social/balloon/64x64/linkedin.png)